Çanakkale Konsomatris İş İlanı

Çanakkale Konsomatris İş İlanı
Çanakkale Konsomatris iş ilanı

Değerli Eğlence Sektörü Üzerine Çalışan Arkadaşlar Sizlere Güvenilir ve Kaliteli Mekanlarda İş Olanağı Sağlayan Gökhan Menajerlik Tüm İşlerinizde Kaliteli ve Güvenilir Mekanlar Vadetmektedir. Bayan Konsomatris, Solist, Dansçı, Garson, Barmeid, Salon Hostesi Olarak çalışacak kişiler aranıyor. Sizde bu şartlarda çalışmak istiyorsanız bize iletişim için başvurabilirsiniz.

Bayan kons iş ilanları, bayan Konsomatris iş ilanı, kons olarak gazinolarda, eğlence mekânlarında, bar ve kulüplerde konsomatris hizmeti vermek isteyen bayanlar içindir. Bayan kons olarak iş arayan bayanlar bu ilana sayfanın en alt kısmında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bizimle irtibata geçebilir. Personel alım sınırımız veya sınırlı sayımız bulunmamaktadır. Bu ilan süresiz olarak devam eden bir bayan konsomatris iş ilanı dır.

Tüm Ülke genelinde faaliyet gösteren gazino menajerliğimiz konsomatris bayanlara iş olanağı sunmaya devam ediyor. 300 tl ve 500 -600 – 700 TL yövmiyeler ile bizimle birlikte çalışın. Gazino, gece kulüpleri ve bütün turistik gazinolar ile pavyonlarda konsomatrislik işi için bayanlara acilen ihtiyaç duymaktayız. Bizimle çalışarak yüksek kazanç sağlayabilirsiniz. Huzurlu ve kaliteli gazinolarda konsomatris olmak isteyen tüm bayanları ilanımıza başvuru yapmaları için bekliyoruz.

muzikhol-is-ilani

Çanakkale Konsomatris İş İlanı
Kons Ve Konsomatris İş İlanı;Gökhan Menajerlik GÜVENCESİ ile turistik tesis, gazino , bar, gece kulübü gibi mekânlarda oryantal olarak iş arayan bayanlara iş fırsatı..

18-30 yaşlarında ve en az 18 yaşına gelmiş,
Şehir dışı iş imkanı oluştuğunda çalışabilecek, seyahat problemi olmayan,
Yatılı ve konaklamalı işlerde çalışabilecek, konaklama engeli bulunmayan,
Kılık kıyafetine, bakım ve makyajına özen gösteren, temiz titiz bayanlar,
Fiziksel sorunu olmayan alımlı bayanlar yüksek günlük net yevmiyeler ile işe alınacaktır.
İşe alınacak olan kons bayanlar tüm Türkiye genelinde işe alınacaktır. Özellikle aşağıdaki iller de ki bayanlar için önceliğimiz söz konusudur.

İstanbul Gazinoları İçin Konsomatris Bayan
İzmir Gazinoları için Konsomatris Bayan
Ankara Gazinoları için Konsomatris Bayan
Bursa Gazinoları için Konsomatris Bayan
Eskişehir Gazinoları İçin Konsomatris Bayan
Çanakkale Gazinoları için Konsomatris Bayan
Balıkesir Gazinoları için Konsomatris Bayan
Yalova Gazinoları İçin Konsomatris Bayan
Tekirdağ Gazinoları için Konsomatris Bayan
Edirne Gazinoları için Konsomatris Bayan
Antalya Gazinoları İçin Konsomatris Bayan

Diğer Anadolu Bölgelerinde, Kahramanmaraş, Şanlıurfa | Diyarbakır | Gaziantep | Mersin | Hatay | İskenderun | Çankırı | Çorum | Gazino, Gece Kulüpleri, Eğlence Merkezleri, Bar ve Pavyonları öncelikli olarak işe alım yerleridir.

İşe alınacak Konsomatris Bayanlara Sağlanacak Sosyal İmkânlar;
350-700 TL Arası günlük net ödeme,
Konaklama, yemek, yol
Talep eden Bayanlara sigorta kesinlikle uygulanır (isteğe göre uygulanır)
Huzurlu, güvenli ve kaliteli mekanlarda çalışma fırsatı
İstediğiniz il ve ilçede çalışma fırsatı,
Gökhan Menajerlik güvencesi altında çalışmak
Eğer işinize ilgi duyarak çalışıyorsanız , eğlenerek çalışmak ve para kazanmak istiyorsanız, sohbet etmeyi muhabbet etmeyi seviyorsanız, bu iş tamamen size uygun bir meslek. İlanımıza başvuru yapmak için lütfen aşağıda verdiğimiz iletişim bilgileri ile bizimle irtibata geçin.

İletişim İçin Tıklayınız

Yorum yapın

Call Now ButtonTIKLA ARA
× BİLGİ AL
çerkezköy satılık arsa kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları