Kons iş ilanları

Türkiye geneli gece kulübü ve mekanlar da çalışacak günlük 500-1000-1500 TL Yövmiye kazanacak

Az bir maaşa çalışmak istemeyen insanlar, alternatif olarak başka iş kollarına yönelmektedir. Bu sektörlerde insanlar bazen iki ya da üç günde, ortalama bir çalışanın aylık maaşını kazanabilmektedir. Durum böyle olunca, bazı insanlar daha kısa sürede yüksek gelirler elde edebilecekleri iş kollarına yönelmeyi tercih ederler. Bu bağlamda özellikle eğlence sektörü, kısa zaman dilimlerinde büyük paralar kazanmak isteyen insanlar için uygun bir alandır. Bir gece kulübünün çalışanları, yaptıkları işlere bağlı olarak farklı ücretler almaktadır. Dolayısıyla barmen ile bir masa dansçısının kazandığı para aynı değildir. Yüksek gelir elde etmeye imkân veren bir diğer mekân türü de gazinolardır. Her ne kadar birkaç on yıl önce ülkede daha fazla gazino olsa da, yine de hizmet veren gazinolar bulunmaktadır. Gazino kültürünü bilen ve onu yaşamak isteyen insanlar, düzenli olarak bu eğlence mekânlarına giderler. Buralarda çalışan kadınlar da gelen insanlara hoş bir karşılama sunarak keyifli vakit geçirmelerini sağlarlar.  Gazino iş ilanları kategorisi özelinde Kaan Menajerlik, 18 yaşından büyük olan ve aynı zamanda kendine güvenen kadınları işe almaktadır. Yüksek gelirler elde etmeyi hedefleyen ve 18 yaşından büyük olan kadınlar, bu sektöre adım atmak için Kaan Menajerlik’i tercih etmektedir. Kaan Menajerlik ekibine katılmak ve firma kapsamında Türkiye genelinde çalışma gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. En az 18 yaşında olan kadınlara yüksek kaliteli ve seçkin bir yaşam vadeden Kaan Menajerlik, sahip olduğu geniş iş bağlantıları sayesinde çalışanlarına oldukça güzel işler bulmaktadır. Kaliteli ve elit ortamları deneyimleyen çalışanlar da Kaan Menajerlik ile birlikte çalıştıkları için işlerinden memnun kalıyorlar. Çalışanlarına en iyi kazancı sunan firma, iş için ihtiyaç kapsamındaki her şeyi de çalışanlarına büyük bir özenle temin etmektedir.

Gazino iş ilanları

Özellikle gazino ya da gece kulübü gibi mekânlarda çalışacak insanların kendilerine güvenmesi oldukça önemlidir. Çünkü insanlarla doğrudan iletişime geçilen bu mekânlarda, olası bir güvensizlik problemi büyük sıkıntılara yol açabilmektedir. Dolayısıyla bunu önlemek adına, bu tarz işleri özgüveni gerçekten yüksek olan insanlar tercih etmektedir. Kendilerini çekici, samimi, canayakın, özgüveni yüksek olan gören 18 yaşından büyük kadınlar, Gazino iş ilanları kapsamında Kaan Menajerlik’e başvuru yapabilmektedir. Gazino iş ilanları kapsamında pozisyon açığı bulunan bölümler ise şu şekildedir.

  • Dansçı
  • Masa Dansçısı
  • Striptiz Dansçısı
  • Kons
  • Karşılama Hostesi

Yıllardır bu sektörde hizmet veren firma, sektör hakkında engin bir bilgiye sahiptir. Dolayısıyla Kaan Menajerlik, doğru iş ağlarını sağlaması açısından piyasanın önde gelen markalarından biri olmayı başarmıştır. Agresif pazarlamanın yanı sıra reklamcılık, rekabetçi bölünmelerle birlikte güvenli bir müşteri deneyimi sunan beyaz yakalı müşteriler tercih edilmektedir. Bu iş özelinde çalışanların herhangi bir deneyimi olmasına gerek yoktur.

Kaan Menajerlik’in çalışanlarına sunduğu bazı olanaklar ise şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Ücretsiz konaklama
  • Yasal olarak çalışmak için gereken ücretsiz çalışma izni.
  • Çok sayıda düzenli müşteri
  • Yol-Yemek vb.
  • Bedava WI-FI

Kaan Menajerlik bünyesinde çalışacak kadınların ileri derecede dil bilmelerine gerek yoktur. Firmanın temel hedefi doğru, kontrollü ve kaliteli bir çalışan olmak isteyen deneyimli veya deneyimsiz genç kadınlara yönelik iyi iş teklifleri yöneltmektedir. Dolayısıyla firma, çalışanlarının en yüksek kazançları elde edebileceği işleri arayıp bulmaktadır.

İrtibat:

Telefon : 0542 502 49 89

Whatsapp : 0542 502 49 89

Kons iş ilanları