müzikhol iş ilanları
müzikhol iş ilanları
Kons iş ilanları

Yüksek kazanç elde edebileceğiniz günlük 400-500-600-700-800 TL Müzikhol iş ilanları için sitemize başvurabilirsiniz. Kaan menajerlik olarak kons bayanları diledikleri işler ile buluşturuyoruz. Üstelik bu işlerden bayanların yüksek kazanç elde etmelerini sağlıyoruz.

Pavyon İş İlanları

Firmamız sadece tecrübeli bayan ilanı ile size hizmet sunmaz. Aynı zamanda tecrübesiz bayanlar için de pavyon iş ilanları, solist iş ilanları, Pavyon iş ilanları, barmeyt iş ilanları, solist iş ilanları ve kons iş ilanları seçenekleri Kaan menajerlik de mevcuttur. Kendine güvenen her bayanın en kolay para kazanacağı tek adres durumundayız.

Gece kulüpleri, bar, gazinolar, pavyonlar ya da müzikhol akşam yemekleri gibi her alanda çalışmak isteyen kons bayanlar sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilir. Kons menajerlik sayesinde Türkiye geneli iş ilanları 81 ili kapsayan çalışma sahasında kendinize bir yer edinebilirsiniz.

Kons menajerlik bünyesine başta İstanbul olmak üzere Türkiye’ nin her yerinde çalışmak üzere kendine güvenen kons bayanlar başvurabilir. Üstelik firmamız yatılı ş olanakları ile de kişilere hizmet sağlar. Ayrıca tüm kon işlerinde yüksek ücretlere sahip olabilirsiniz.
Firmamız bünyesinde menajerliğini yaptığımız çalışanların konaklama, yeme, içme, sigorta ve sağlık giderlerini çalışacakları firmaların bünyesinden karşılanmalarını da sağlamaktayız.

Kons İş İlanları

Sitemizde yer alan gazino iş ilanları sayesinde kendinize en uygun pozisyondaki işler için firmamıza başvurabilirsiniz. Firmamız, bayan garson, oryantal dansçı, gece yevmiyeli iş ya da kons barmen iş ilanları ile size farklı seçenekler sunar. Telefon numaralarımızdan bizi arayarak ya da whatsapp hattımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bu sayede yüksek kazanç elde edebileceğiniz iş koşullarına da sahip olabilirsiniz. Türkiye’ nin her yerinden firmamıza kolayca ulaşabilirsiniz.
Whatsapp ve Telefon : 0542 502 49 89
Hemen Arayın ve Hemen Kazanmaya Başlayın.

 

Kons iş ilanları