konsomatris nedir ne iş yapar konsluk zormu 0542 502 49 89

Türkiye’de gazino işi kons işi deyince ilk akla gelen kaan  menajerlik sizlere bu alanda çok geniş seçenekler ve alternatifler sunmaktadır..

Türkiye çapında faaliyet gösteren ajansımız size hangi şehir de olursanız olun sizin istekleriniz doğrultusunda iş imkanı sağlıyor.

gazino iş ilanları kons iş ilanları olarak İnternet üzerinde bir çok iş ilanları mevcut ancak bunların bir çoğu çalışmış olduğu il ve mekan sayısı bir elin 5 parmağını geçmediği gibi ne bir sertifikalı nede bir ofisleri bulunmamaktadır..

tabiri caizse merdiven altı diye tabir edilen bir çalışma şekli içerisindeler kons-solist-oryantal-dansçı-bayan garson ve salon hostesi olarak çalışmak isteyen bayan arkadaşların kendilerine bu alanda iş ararken bunlara dikkat etmelerini tavsiye ederiz.

hem bu işi öğrenip, hem de kolay yoldan bol kazançlar elde etmek istemez misiniz?

o vakit sadece aşağıda belirttiğimiz koşullara uymanız bizim açımızdan yeterlidir;

eğer huzurlu, güvenli mekanlarda elit müşterilere hizmet ederek ve eğlenerek yüksek bütçeler ile çalışmak isterseniz  bitlis-gazino-is-ilanlarıkaan  menajerlik size bir telefon kadar uzaklıkta.

kaan  menajerlik olarak tüm Türkiye’ de ki gece kulüpleri, night club, bar, müzikhol, pavyon, turistik gazino gibi eğlence merkezlerinin seçkin olanlarına hizmet etmekteyiz.

eğer kendinize güveniyor iseniz star menajerlik aracılığı ile Türkiye kons iş ilanı başvurusu yapabilirsiniz.

tecrübeli iseniz ve daha önce başka mekanlarda da konsluk yapmış iseniz yüksek bütçeli günlük net yevmiyeler imiz ile işe başlayabilirsiniz.

ilanlarımıza başvuru yapmak için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçin veya telefon numaramızı kullanarak bizi arayınız.

ayrıca adreslerimizden de bizi takip edebilir oradaki bulunan bayan kons iş ilanlarına bakabilirsiniz.

eğer kendinize güveniyor ve yüksek fiyatlar ile eğlenceli ortamlarda bizimle çalışmak istiyorsanız doğru bir menajerlik adres indesiniz demektir.

Türkiye kons iş ilanı iletişimi için gerekli bilgileri aşağıda ve sayfanın sağında bulabilirsiniz.

not: kaan menajerlik analiz etmediği eğlence mekanlarıyla kesinlikle çalışmamaktadır. kalite ve profesyonelliğe önem vermektedir..   0542 502 4989

Yorum yapın

Call Now ButtonTIKLA ARA
× BİLGİ AL
çerkezköy satılık arsa kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları