kons-is-ilanlari
kons-is-ilanlari
Kons iş ilanları

Konsomatris iş ilanları gerek sosyal medyada gerekse normal günlük yaşantımızda çok fazla karşımıza çıkmaktadır. Günümüzde Şanlıurfa gazino iş ilanları Kaan Menajerlik ajansı tarafından verilmekte ve Şanlıurfa başta olmak üzere Şanlıurfa’nın farklı ilçelerinde faaliyet gösteren tüm lüks ve elit mekanların konsomatris teminini sağlamaktadır.

Şanlıurfa Konsomatris İş İlanları

Marmara ve Ege Bölgesin’ de yer alan gazinoların hemen hemen hepsinin konsomatris ihtiyacı bulunmaktadır. Bu ihtiyacın büyük bir kısmını Kaan Menajerlik ajansı aracılığıyla çözmektedir. Şanlıurfa konsomatris iş ilanı ve Şanlıurfa kons iş ilanı sloganıyla günümüzde özellikle sosyal medya ve internet siteleri sayesinde bu alanda oldukça karşımıza çıkmaktadır. Kaan Menajerlik ajansı iş arayan konsomatrislere en gözde elit mekanlarda pavyon kons iş ilanı ve pavyon konsomatris iş ilanları sloganı sayesinde iş bulmaktadır. Kaan Menajerlik ajansı iş başvurusunda bulunan bayanlardan bazı özellikler talep etmektedir. Konsomatrislik işi arayanlar yada gazino kons iş ilanları ve gazino konsomatris ilanları ile ilgilenen bayanlar, Kaan Menajerliğin istediği kriterlere sahip olmalıdır. İstenilen özelliklere sahip olan her bayana kolay bir şekilde kons iş ilanları veya konsomatris iş ilanları sloganıyla iş bulmaktadır.

Konsomatris Olacak Bayanlardan İstenilen Özellikler
-Konuşma kültürü ve diksiyonu gayet iyi olmalıdır.
-Mekana gelen misafirlerle yakından ilgilenmelidir.
-Giyim tarzı gazinonun havasına uygun, kıyafeti şık ve çekici olmalıdır.
–Şanlıurfa Konsomatris işi veya Şanlıurfa Kons işi için bayanların yaş aralığı 18-30 yaş arasında olmalıdır.
-Fiziksel problemi asla olmaması gereklidir.
-Sağlık problemi olmamalı ve çalışmaya elverişli olmalıdır.

Konsomatrislere Sunulacak İmkanlar
-Ortalama günlük kazanç 800-1500 TL arasında olacaktır.
–Konsomatris olacak kişinin istemesi durumunda sigorta girişi yapılacaktır.
-Gazinoya geliş ve gidişler için ulaşım hizmeti mekan tarafından sağlanacaktır.
-Yeme ve içme masrafları mekan tarafından karşılanacaktır.
-Konaklama için konforlu yerler mekan tarafından karşılanacaktır.
-Ekstralar ve diğer ek istekler mekan tarafından sağlanacaktır.

youtube videomuzu izleyin

Gazino, pavyon ve tavernalarda konsomatris olarak çalışmaya uygun olan bayanlara kons işi ve bayanlara konsomatris işi hızlı bir şekilde ayarlanmaktadır. Bu bağlamda Kaan Menajerlik ajansı elit ve lüks gazinolarda bayan garson ve çalışan temin ettiği gibi aynı zamanda gazino kons iş ilanları ve gazino konsomatris iş ilanları sloganıyla sayesinde birçok kişiye kons işi ve konsomatris işi imkanı sunmaktadır. Şanlıurfa gazino iş ilanı sloganıyla hem gazinolar bayan bulmakta hem de konsomatrisler kolay bir şekilde sağlam mekan bulmaktadır. Zengin ve lüks gazinoda kons veya konsomatris olarak çalışmak ve birçok kolaylıkları elde etmek için kontak kurabilirsiniz. Kaan Menajerlik ajansına WhatsApp ve SMS üzerinden 0(545) 864 73 01 numaralarından 7/24 ulaşarak Konsomatris Menajeri Kaan Bey’den iş hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Kons iş ilanları